K&H Looming

Alustasime tegevust 2010 aasta novembris. Ajaga on kujunenud meie lemmikuks pulmad, seda nii floristi teenust kui dekoratsioone pakkudes.Oleme loonud OÜ inimestele kes soovivad ainulaadseid, omanäoliseid, isikupäraseid tooteid/teenuseid.

Valmistame kimpe, seadeid, pärgi,  jpm mida on võimalik lilledest ja lilledega teha. Tuleme ja kaunistame teie peoruumi, olgu tähtpäev milline tahes.

Pakume ka isevalmistatud keraamikat, asju kuhu on pandud hing ja kus iga asi on oma nägu. Samuti on võimalik meil teie ideed ellu viia. Meievahelisele koostööle saame sellega hakkama, kirjuta helista või tule kohale teeme kavandi ja idee saabki teoks. Lisaks pakume ka savist ehteid. Tellides meilt, võid kindel olla omanäolises tootes. Pakume keraamilisi tooteid Teie poolt soovitud kirja või pühendusega (taldrik, tass, ehtekarp .) 

Pakume sisekujundust büroosse,aitame leida parimad ja sobilikumad taimed vastavalt tingimustele ja soovile ning hilisem taimede hooldus.

Lisaks teeme aiakujundust alustades projektist ning sinna järgneva hooldusega (projekteerime,nõustame, istutame, rohime. )

Keraamika väljaõpe on omandatud Ivar Espenbergi käe all. Lillekoolituse aastane koolitus Tallinnas Exit Rainingus õpetajad Inno, Sigrid, Kersti, Meeli, Marika juhendusel kus omandatud floristi rahvusvaheline sertifikaat. Lisaks läbitud aiakujunduse koolitus.